Life is Strange to nowa gra twórców Remember Me

W sieci ujawniono najnowszy projekt twórców Remember Me. Square Enix oraz firma Dontnod Entertainment zapowiedziały właśnie grę Life is Strange. 

Dontnod Entertainment to studio odpowiedzialne za całkiem ciekawą markę Remember Me.
Dontnod Entertainment to studio odpowiedzialne za całkiem ciekawą markę Remember Me.

Life is Strange to pierwsza, wielka zapowiedź firmy Square Enix, która niejako otwiera nieoficjalnie targi gamescom 2014 w Kolonii. Autorami tytułu będzie zespół Dontnod Entertainment, który wcześniej pracował przy świetnym Remember Me

Na ten moment wiemy nie wiele, aczkolwiek w sieci zostały opublikowane pierwsze grafiki z gry. Widać na nich całkiem charakterystyczną bohaterkę oraz całkiem przyjemną dla oka oprawę graficzną. Aktualnie na tema gry wiemy tyle, że akcja została osadzona w mieście Arcadia Bay, które mieści się w stanie Oregon. Główną bohaterką gry będzie niejaka Max Caufield, która po kilku latach powraca do swojego rodzinnego miasta i spotyka wieloletnią przyjaciółkę Chloe. Obie dziewczyny będą starały się rozwikłać zagadkę śmierci ich znajomego – Rachela Ambera.

Poniżej możecie znaleźć pierwsze ujęcia z gry Life is Strange. Tytuł ma pojawić się na Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 4, PlayStation 3 i komputerach osobistych. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Mordobicie na materiałach z gry Street Fighter V

Bijatyki to trochę mniej eksploatowany gatunek gier przez producentów, ale w przyszłości...
Read More