Life is Strange- sprawdźcie nowy dziennik twórców

Life is Strange to najnowsza produkcja twórców Remember Me. Najnowszy tytuł już niedługo zadebiutuje na rynku, z tej okazji twórcy postanowili przybliżyć graczom swój tytuł.

Dontnod Entertainment to studio odpowiedzialne za całkiem ciekawą markę Remember Me.

Life is Strange jest bez wątpienia jedna z najciekawszych produkcji, które zadebiutują na rynku w styczniu. Z okazji zbliżającej się premiery twórcy postanowili opublikować materiał wideo, który przybliża nam ich najnowszą grę.

Poniższy materiał skupia się relacji bohaterek. Twórcy podkreślają, że ma to być bardzo istotny motyw, dzięki któremu wsiąkniemy w historię przedstawioną w Life is Strange. Kolejny istotny aspekt to konsekwencje. Podczas rozgrywki będziemy musieli pamiętać, że nawet najmniejszy wybór, będzie mógł mieć znaczący wpływ na rozwój wydarzeń. Trzeba przyznać, że takie zapewnienia twórców budzą spory apetyt przed premierą.

Warto wspomnieć, że Life is Strange podzielone zostanie na odcinki. Premiera pierwszego epizodu będzie miała miejsce już 30 stycznia. Tytuł zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

More from Mikołaj Ciesielski

DLC do Batman: Arkham Knight z czasową wyłącznością dla PlayStation 4

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady....
Read More