Life is Strange pogodzi PlayStation 4 z Xbox One

Life is Strange, czyli przygodówka epizodyczna od studia DONTNOD, będzie działała na Xbox One oraz PlayStation 4 w jakości 1080p.

Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?
Czy Life is Strange będzie rzeczywiście przygodówką nowej generacji?

Rozdzielczość to jeden z gorętszych tematów wałkowanych w branży gier wideo. Ostatnio gorąco zrobiło się wokół rozdzielczości gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale jak się okazuje, niektórzy twórcy są w stanie pogodzić właścicieli konsol Sony oraz Microsoftu. DONTNOD Entertainment, autorzy epizodycznej przygodówki Life is Strange, wypracowali rozdzielczość 1080p na Xbox One oraz PlayStation 4.

Gra Life is Strange postara się pogodzić właścicieli obu platform, bowiem na obu rozdzielczość to 1080p. Twórcom zależy na odpowiedniej jakości i uniknięciu sytuacji, w której gracze sprzeczają się o wyższość jednej konsoli nad drugą.

Life is Strange ostatnio otrzymało również obszerny materiał wideo, który rzuca nowe światło na ten intrygujący tytuł. Świeżych i interesujących gier przygodowych na rynku nigdy za wiele. W grze wcielamy się w Max Caufield, to młoda urocza dziewczyna, która wraca do swojego rodzinnego miasteczka Arcadia Bay w stanie Oregon. Spotyka tutaj dawną przyjaciółkę Chloe, wraz z którą postarają się rozwikłać zagadkę zniknięcia ich koleżanki Rachel Amber.

Tytuł pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach klasy PC już 30 stycznia.

[dzięki – http://gamingbolt.com/life-is-strange-will-be-1080p-on-both-xbox-one-and-ps4]

Written By
More from Patryk

Kwadransik z Bound by Flame na PlayStation 4

Bound by Flame to gra RPG przeznaczona na konsole nowej generacji, PlayStation...
Read More