Life is Strange – nowe screeny oraz materiały wideo

Z okazji targów gamescom 2014 w sieci udostępniono nowe materiały promocyjne gry Life is Strange. Autorzy opublikowali screeny oraz filmik z rozgrywki.

Dontnod Entertainment to studio odpowiedzialne za całkiem ciekawą markę Remember Me.
Dontnod Entertainment to studio odpowiedzialne za całkiem ciekawą markę Remember Me.

Firma Square Enix zaskoczyła wszystkich zapowiedzią projektu Life is Strange. Gra będzie epizodyczną przygodówką, która składa się z pięciu odcinków.Autorzy gry, firma Dontnod Entertainment (Remember Me), zapowiedzieli że w ciągu pięciu kolejnych tygodni po premierze gry powinniśmy poznać całą historię. 

Główną bohaterką gry jest Max Coufield, która wraca do swojego rodzinnego miasta po kilkuletniej przerwie spowodowanej studiami. Na miejscu dowiaduje się ona, że jej przyjaciółka zaginęła. Dziewczyna za wszelką cenę stara się odnaleźć zaginioną przyjaciółkę. W trakcie przygody okazuje się, iż główna bohaterka gry odkrywa w sobie tajemnicze moce, bowiem jest w stanie władać czasem (cofać go). 

Poniżej możecie rzucić okiem na opublikowane screeny prezentujące główną bohaterkę oraz środowisko gry. Co więcej, producent opublikował również fragmenty rozgrywki. Na poniższym filmiku możecie dostrzec kilka podobieństw mechaniki rozgrywki do takich gier jak Heavy Rain czy też Beyond: Dwie Dusze.

Written By
More from Patryk

Wyniki NPD – Xbox One w tyle za PlayStation 4

Organizacja analityczna NPD wystosowała kolejny raport statystyczny dotyczący sprzedaży konsol na rynku...
Read More