Lexus LF-LF oraz Alpine Vision Gran Turismo w najnowszej aktualizacji Gran Turismo 6

Firma Polyphony Digital przygotowała całkiem niespodziewaną, ale bardzo atrakcyjną aktualizację gry Gran Turismo 6 na PlayStation 3 wprowadzającą dwa nowe wozy do Vision GT.

Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.
Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.

Najnowsza aktualizacja gry Gran Turismo 6 to wprowadzenie do rozgrywki dwóch nowych wozów do trybu Vision GT. Autorzy gry ze studia Polyphony Digital przygotowali sportowego Lexusa oraz superszybki samochód ze stajni Alpine.

Dla grających w Gran Turismo 6 przygotowano nawet galerię zdjęć oraz dwa trailery wideo, które prezentują nowe maszyny w akcji. Trzeba przyznać, że projektanci potrafią naprawdę przygotować wyjątkowe modele samochodów. Lexus LF-LC GT “Vision Gran Turismo”, został stworzony w oparciu o doświadczenie Lexusa w wyścigach, powstał w odpowiedzi na prośby fanów gry, którzy chcieli brać udział w najważniejszych zawodach w swoim wymarzonym samochodzie. Samochód stworzono z myślą o wyścigach takich jak Super GT czy 24-godzinny wyścig Nürburgring. Jeżeli mowa o Alpine Vision Gran Turismo, to jest to pojazd łączący przeszłość i przyszłość, który to jest wcieleniem entuzjazmu zespołów, które już dziś projektują pasjonujące auta jutra.

Gran Turismo 6 jest dostępne ekskluzywnie na PlayStation 3. Tytuł jest rozwijany nieprzerwanie od dnia premiery, zebrał średnią ocen na poziomie 81 punktów (Metacritic).

[dzięki – http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_8355553.html]

alpine_pk lexus_pk

 

Written By
More from Patryk

Nowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci udostępniono krótki materiał wideo przedstawiający rozgrywkę z gry Wiedźmin 3:...
Read More