Lepiej nie strzelaj, gdy Obcy jest w pobliżu – nowy zwiastun Alien: Isolation

Producenci gry Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) opublikowali w sieci krótką zajawkę swojej najnowszej produkcji. Filmik obrazuje nam, co dokładnie nasz czeko po starciu z Obcym.

Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.
Obcy: Izolation będzie dystrybuowany w naszym kraju przez firmę Cenega.

Creative Assembly, znani głównie z produkcji wysokobudżetowych strategii z serii Total War, aktualnie pracują nad grą Alien: Isolation (Obcy: Izolacja). Projekt zapowiada się niezwykle ambitnie, czego dowodami są kolejne publikowane materiały. Tym razem otrzymujemy bardzo krutki, ale treściwy zwiastun gry.

Filmik przedstawia nam wybraną sytuację z rozgrywki, kiedy to staramy się przetrwać na pokładzie statku kosmicznego. W walce z przeciwnikami pomoże broń palna, aczkolwiek korzystanie z pistoletu może przynieść efekty odwrotne od oczekiwanych. Strzały mogą zwabić Obcego, który natychmiastowo nas zaatakuje. Wybór należy więc do nas – korzystać z broni palnej czy nie?

Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) trafi na rynek już 7 października. Gra dostępna będzie w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, komputery klasy PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Czyżby najlepsza gra w klimatach Obcego od lat?

Written By
More from Patryk

Darmowy dodatek do Halo 5: Guardians już dostępny

Microsoft wraz z firmą 343 Industries wreszcie publikują nowy dodatek do gry...
Read More