LEGO Ninjago: Nindroids trafi na PlayStation Vita, dystrybutorem jest firma Cenega

Właściciele PlayStation Vita otrzymają w niedługim czasie kolejną grę od firmy Cenega. Mowa tutaj o LEGO Ninjago: Nindroids, które trafi na polski rynek.

PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.
PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.

Tytuł ten będzie dostępny od 25 lipca równocześnie z premierą europejską na konsole PlayStation Vita w polskiej( napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. LEGO Ninjago: Nindroids obejmie 30 szybkich, pełnych akcji poziomów, których fabuła będzie odpowiadać najważniejszym wątkom serialu animowanego  LEGO Ninjago Rebooted. Gracz podejmie w grze walkę niczym prawdziwy mistrz spinjitzu, wykorzystując super ciosy i kombinacje oraz tajne uzbrojenie, takie jak technoostrza, aby włamywać się do komputerów w celu rozwiązywania zagadek i ratowania miasta.

LEGO Ninjago: Nindroids rzuci graczom największe wyzwanie – ich zadaniem będzie obrona Nowego Miasta Ninjago przed armią nindroidów Mrocznego Władcy. Będą musieli przeniknąć do Wieży Borga, latać pojazdem bojowym Kaia i zmagać się ze złym mistrzem Tech Wu, a także wyruszyć na ulice miasta w mechu ziemi Cole’a i piorunowym pojeździe Jaya, bronić niebios w ninjakopterze Zane’a, umykać przed Pythorem na złotym motocyklu Lloyda i wreszcie zapuścić się do Cyfroświata, aby stoczyć ostateczną walkę. W trybie fabularnym wystąpią dodatkowe ulubione postacie graczy, takie jak Nya, sensei Garmadon, Samuraj X i PIXAL.

LEGO Ninjago: Nindroids to nastawiona na akcję kontynuacja szalenie popularnej gry LEGO Battles: Ninjago (2011), stworzonej przez Hellbent Games wspólnie z TT Games, wydanej na Nintendo DS™ i opublikowanej przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Seria gier wideo LEGO Ninjago na systemy przenośne sprzedała się na całym świecie w nakładzie przekraczającym już dwa miliony egzemplarzy.

 

LEGO Ninjago Nindroids, dostępne tylko na PlayStation Vita.
LEGO Ninjago Nindroids, dostępne tylko na PlayStation Vita.

 

Written By
More from Patryk

Games with Gold – od dziś możecie pobierać gry Crysis 3 oraz Tomb Raider

Już możecie pobierać darmowe gry w ramach oferty Games with Gold. Microsoft...
Read More