LEGO Ninjago: Nindroids trafi na PlayStation Vita, dystrybutorem jest firma Cenega

Właściciele PlayStation Vita otrzymają w niedługim czasie kolejną grę od firmy Cenega. Mowa tutaj o LEGO Ninjago: Nindroids, które trafi na polski rynek.

PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.
PlayStation Vita to aktualnie najmocniejszy handheld na rynku.

Tytuł ten będzie dostępny od 25 lipca równocześnie z premierą europejską na konsole PlayStation Vita w polskiej( napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. LEGO Ninjago: Nindroids obejmie 30 szybkich, pełnych akcji poziomów, których fabuła będzie odpowiadać najważniejszym wątkom serialu animowanego  LEGO Ninjago Rebooted. Gracz podejmie w grze walkę niczym prawdziwy mistrz spinjitzu, wykorzystując super ciosy i kombinacje oraz tajne uzbrojenie, takie jak technoostrza, aby włamywać się do komputerów w celu rozwiązywania zagadek i ratowania miasta.

LEGO Ninjago: Nindroids rzuci graczom największe wyzwanie – ich zadaniem będzie obrona Nowego Miasta Ninjago przed armią nindroidów Mrocznego Władcy. Będą musieli przeniknąć do Wieży Borga, latać pojazdem bojowym Kaia i zmagać się ze złym mistrzem Tech Wu, a także wyruszyć na ulice miasta w mechu ziemi Cole’a i piorunowym pojeździe Jaya, bronić niebios w ninjakopterze Zane’a, umykać przed Pythorem na złotym motocyklu Lloyda i wreszcie zapuścić się do Cyfroświata, aby stoczyć ostateczną walkę. W trybie fabularnym wystąpią dodatkowe ulubione postacie graczy, takie jak Nya, sensei Garmadon, Samuraj X i PIXAL.

LEGO Ninjago: Nindroids to nastawiona na akcję kontynuacja szalenie popularnej gry LEGO Battles: Ninjago (2011), stworzonej przez Hellbent Games wspólnie z TT Games, wydanej na Nintendo DS™ i opublikowanej przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Seria gier wideo LEGO Ninjago na systemy przenośne sprzedała się na całym świecie w nakładzie przekraczającym już dwa miliony egzemplarzy.

 

LEGO Ninjago Nindroids, dostępne tylko na PlayStation Vita.
LEGO Ninjago Nindroids, dostępne tylko na PlayStation Vita.

 

Written By
More from Patryk

Be the Batman Trailer, czyli nowy zwiastun Batman: Arkham Knight

Warner Bros publikuje nowy zwiastun gry Batman: Arkham Knight, który informuje, że...
Read More