Legacy of Kain powróci w wykonaniu Crystal Dynamics?

Marka Legacy of Kain ma pięćdziesiąt szans na powrót w na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Po zakończeniu prac nad Rise of the Tomb Raider firma Crystal Dynamics coraz częściej wypowiada się na temat swojej klasycznej serii.

Raziel i Kane oraz ich wspólny konflikt mogą powrócić na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Crystal Dynamics coraz śmielej wypowiada się na temat swojej klasycznej marki Legacy of Kain oraz jej powrotu do branży gier wideo. Kultowa seria ma na dzień dzisiejszy pięćdziesiąt procent szans na nową odsłonę.

Na ten temat zdecydował się wypowiedzieć Michael Brinker, starszy producent w firmie Crystal Dynamics:

”Szansa na powrót serii wynosi 50 na 50. Mamy wewnątrz studia Crystal Dynamics twórców, którzy bardzo chcieliby zrobić tą grę. Jest to o tyle interesujące, że gracze mogą zerknąć na nasz dorobek i stworzone przez nas gry i zobaczą, że mamy tam kilka ikonicznych, klasycznych marek. Mogą więc zastanawiać się, gdzie akurat jesteśmy i nad czym pracujemy aktualnie. Zawsze rozglądamy się dookoła i rozmawiamy na temat pomysłów. Szansa naprawdę wynosi 50/50.”

Sporo czasu minęło od wielkiej premiery Legacy of Kain: Defiance w roku 2003 minęło, bo prawie 12 lat. Przez ten okres branża gier wideo się zmieniła, a na rynku pojawiły się nowe, popularne serii. Warto wspomnieć co prawda o Nosgoth (aktualnie, otwarta beta), jako grze z tego uniwersum, ale jest to gra free to play nastawiona na pojedynki między graczami.

Osobiście przyjmę zapowiedź gry Legacy of Kain z wielką przyjemnością oraz entuzjazmem. Soul Reaver miało konkretny klimat i historię, która warta jest dalszego rozwijania. Raziel i Kane mogą powrócić i pokazać, że nadal są w wysokiej formie, tym razem na PlayStation 4 i Xbox One. Co o tym myślicie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=yv5bxhwq52Y” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Square Enix wyjaśnia, dlaczego Final Fantasy VII Remake jest podzielone na odcinki

Square Enix uszczęśliwiło wszystkich fanów Final Fantasy i gier RPG na całym...
Read More