League of Legends – Riot Games ogłasza dwudniowe testy kreatora drużyn

Riot Games ogłosił dwudniowe testy nowej opcji, która trafi na serwery LIVE. Mowa tutaj o grze MMORPG jaką jest League of Legends. Zmiany mają dotyczyć kreatora drużyn.

league_of_legends_banner

Twórcy League of Legends zaprosili graczy do testów nowej kolejki na serwerach LIVE. Mowa tutaj o Kreatorze Drużun, dzięki któremu jeszcze przed walką wybierzecie swoją rolę, bohatera i pozycję. Każdy z graczy będzie wiedział co ma robić, jak ma się zachowywać i czego może się spodziewać na na polu bitwy. Testy odbędą się na normalnych serwerach. Każdy z krajów będzie testował Kreatora Drużyn przez 48 godzin według ustalonego harmonogramu, zaczynając od platform: RU i EUNE w przedziale od 3 do 7 marca. Jako gracze możecie spodziewać się wsparcia ze strony Riot Games. Twórcy zapowiedzieli otworzenie specjalnego tematu na forum gry, dla każdego z regionów, aby tam rozpisywać się na temat wrażeń z testów.

Popularny LoL ciągle się rozwija i jest jedną z najbardziej popularnych gier free-to-play. Akcja gry ma miejsce w typowym świecie fantasy, Valoran, który od wielu lat był skąpany w konflikcie. Skłócone narody doszły do wniosku, że założą tytułową League of Legends i tam rozwiążą wszystkie konflikty, na wyznaczonych do tego arenach. Program jest sieciowym, drużynowym action/RPG, w którym musimy walczyć z innymi graczami w granicach zamkniętej areny, przypominającej mapy znane z typowej strategii czasu rzeczywistego. Na przeciw siebie stają drużyny złożone z trzech lub pięciu śmiałków. Przed rozpoczęciem walki wybierają oni bohaterów z puli ponad stu postaci.

Riot Games odnosi spore sukcesy z marką League of Legends. Gra zdobyła serca młodszych fanów, którzy zainteresowali się gatunkiem MMORPG. Dziś jest to bardzo ważny gracz tego segmentu. Testy trwać będą do 7 marca, myślę że warto wziąć w nich udział, aby osobiście sprawdzić, co mają nam do zaoferowania.

Written By
More from Patryk

Ninja Theory prezentuje gameplay z gry Hellblade na PlayStation 4

Ninja Theory promuje grę Hellblade pierwszym zwiastunem z elementami rozgrywki na PlayStation...
Read More