League of Legends – nowa film animowany promujący grę

League of Legends to gra z gatunku MOBA, która dostępna jest na komputerach osobistych. W sieci pojawił się nowy film animowany promujący ten tytuł.

League of Legends to jedna z bardziej popularnych gier z gatunku MOBA na rynku.
League of Legends to jedna z bardziej popularnych gier z gatunku MOBA na rynku.

League of Legends trafiło na rynek w roku 2005 i przez ten czas zdołało zebrać wokół siebie sporą społeczność graczy. Autorzy gry, studio Riot Games, postanowili wypuścić kolejną animację filmową mającą na celu dalszą promocję tego tytułu. Najnowsze wideo to sześć minut kolorowej, świetnie animowanej akcji ze znanymi Wam postaciami dostępnymi w grze. Trzeba przyznać, że specjaliści od animacji spisali się bardzo dobrze, ponieważ filmik prezentuje wysoką jakość wykonania i choreografię walk.

Rozgrywka właściwa oczywiście wygląda zupełnie inaczej, ale nie przeszkadza to wiernym graczom w zabawie w League of Legends. Co ciekawe, film okazał się być niemniej popularny co sama gra. Deweloper opublikował go z dniem wczorajszym na platformie YouTube, a w chwili gdy piszę te słowa ma już ponad 4, 3 miliona wyświetleń. 

Rozgrywka w League of Legends to sieciowe połączenie elementów znanych z klasycznych gier RPG oraz strategii w czasie rzeczywistych. Tytuł jest jednym z przedstawicieli gatunku MOBA. W trakcie zabawy dwa zespoły, składające się z kilku osób, ścierają się na z góry zdefiniowanych arenach. Każda walka rozpoczyna się na podobnych zasadach, ponieważ za każdym razem zaczynamy z pierwszego poziomu doświadczenia. Poniżej możecie rzucić okiem na wspomnianą animację, oraz bardzo ciekawą infografikę opisującą rok 2013 przez pryzmat rozgrywek w ten tytuł.

 

League of Legends w roku 2013.
League of Legends w roku 2013.

Written By
More from Patryk

Kilka minut rozgrywki z NBA 2K15

Opublikowano kilkuminutowy fragment wideo z NBA 2K15. Filmik prezentuje rozgrywkę na konsolach...
Read More