League of Beauties, czyli specjalny kalendarz dla fanów League of Legends

Lubię gadżety dla graczy, a jeszcze bardziej uwielbiam magazyny o grach i kalendarze. Dziś coś dla fanów League of Legends, a mianowicie ”seksowny” kalendarz.

W internecie pojawiły się zdjęcia bardzo ciekawego kalendarza dedykowanego graczom i fanom pięknych kobiet. Nijaki Norman Lenda, zawodowy fotograf, postanowił zaprosić do współpracy piękne cosplay’erki i przygotować naścienny kalendarz dla graczy w klimatach całkiem popularnego League of Legends.

Przypomnę tylko, że w czerwcu tego roku pełnym sukcesem zakończyła się również zbiórka pieniędzy na realizację projektu League of Beauties w polskim serwisie finansowania społecznościowego Wspieram.to. Zbiórka zakończyła się sukcesem, bowiem aż 138 wspierających wpłaciło ponad 11500 złotych, podczas gdy organizatorzy poprosili wyłącznie o kwotę 7200 złotych. Pokazuje to, jak duża i oddana jest społeczność gry League of Legends, skoro potrafi sponsorować tak oryginalne projekty.

Rzeczony kalendarz kupicie na serwisie aukcyjnym Allegro oraz w krakowskich sklepach nogame.pl i Game Over. Poniżej możecie zobaczyć natomiast kilka zdjęć promocyjnych przedsięwzięcia, które powinny się Wam spodobać.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/lol-2.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/lol-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/lol-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/lol-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Dziś poszalejemy na odcinkach specjalnych, bo przecież premiera gry WRC 5

Dziś premiera gry WRC 5 od firmy Kylotonn Games. Rajdówka debiutuje z...
Read More