Launch trailer gry Batman: Arkham Knight i specjalna edycja PlayStation 4

W sieci pojawił się zwiastun premierowy gry Batman: Arkham Knight oraz unboxing specjalnej edycji PlayStation 4 z okazji jej debiutu.

Już w tym tygodniu wszyscy fani Mrocznego Rycerza będą mogli zapoznać się z najnowszą i zwieńczającą jego przygody odsłoną serii Arkham. Gra Batman: Arkham Knight otrzymała zwiastun premierowy i specjalną edycję PlayStation 4.

Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie zakupił sobie PlayStation 4, to teraz jest świetna ku temu okazja, bowiem w sklepach jest już dostępna edycja specjalna konsoli Sony. Unboxing przygotowała redakcja PlayStation Access, dzięki czemu każdy z Was może osobiście zobaczyć, co mieści się w pudełku z konsolą.

Samo PlayStation 4 prezentuje się bardzo fajnie, jest jedną z najładniejszych edycji specjalnych, jakie trafiły na rynek. Sprzęt jest okraszony logotypami Batman: Arkham Knight, toteż na półce powinien prezentować się efektownie.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/batman_arkham_knight/news/batman_arkham_knight_launch_trailer_highlights_what_it_takes_to_be_the_batman.html]

 

Written By
More from Patryk

Tidal startuje w Polsce już za kilka godzin

Tidal to aplikacja do dzielenia się muzyką na zasadzie streamingu. Program staruje...
Read More