Final Stand to kolejny dodatek do Battlefield 4

W sieci udostępniono najnowszy trailer kolejnego dodatku do gry Battlefield 4. Final Stand wprowadza kilka nowych elementów do rozgrywki.

Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.
Battlefield 4 to jedna z lepiej wyglądających gier na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł skupia wokół siebie ogromną rzeszę wieloosobowych rozgrywek.

Studio DICE opublikowało w sieci zwiastun kolejnego rozszerzenia DLC dla gry Battlefield 4. Dodatek wprowadza nowe możliwości dla graczy oraz charakterystykę bliska science-fiction. Jak w każdym rozszerzeniu, również w Final Stand pojawią się cztery nowe mapy. Tym razem autorzy gry skupili się na mroźnych, przysypanych śniegiem terenach.

Producent gry poinformował, że gracze otrzymają dostęp do futurystycznego uzbrojenia oraz pojazdów. Na mapach będzie można znaleźć czołgi unoszące się nad ziemią, które dodatkowo strzelają wiązkami laserów. Również uzbrojenie zostanie udostępnione w futurystycznej formie. Karabin futurystyczny będzie można używać na wybranych mapach, ale nie będziemy mogli się w nie uposażyć na stałe. 

Battlefield 4 otrzymał już kilka dodatków w przeszłości, ale dopiero teraz autorzy gry pokusili się na elementy science-fiction. Widać tutaj inspirację inną odsłoną serii, mianowicie Battlefield 2142.

Data premiery Final Stand nie została jeszcze opublikowana. Miejmy nadzieję, że autorzy gry podadzą datę debiutu dodatku wkrótce. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszy zwiastun tej dodatkowej zawartości.

Written By
More from Patryk

Raibow Six: Siege – Ubisoft zamierza wspierać grę przez cały 2016 rok

Rainbow Six: Siege to jedna z największych grudniowych premier w kalendarzu firmy...
Read More