Lara Croft w akcji na kolejnym materiale wideo z Rise of the Tomb Raider

Przed premierą gry Rise of the Tomb Raider nastąpił istny zalew materiałów wideo z produkcji Crystal Dynamics. Muszę przyznać, że gra faktycznie wygląda fenomenalnie i jest na co czekać.

Nowy gameplay z gry Rise of the Tomb Raider liczy sobie równe 10 minut. Spokojnie, jest tutaj w istocie sporo akcji i interesujących elementów z rozgrywki. Widać jak na dłoni, że czas na produkcję gry absolutnie nie poszedł na marne. Crystal Dynamics przygotowali bardzo rozbudowane otoczenie, gdzie Lara Croft może skrywać się w wielu kryjówkach i skracać sobie drogę do celu wieloma ukrytymi ścieżkami.

Mi osobiście bardzo podoba się skradankowy charakter rozgrywki. Fakt, Lara Croft może wpaść do kompleksu wydobywczego i rozprawić się ze wszystkimi przeciwnikami agresywnie, ale na poniższym materiale wideo widać wyraźnie, że grający próbuje zachować ciszę i skrywać się przed wrogami. Łuk jest w takich sytuacjach nieoceniony, ale jeżeli dochodzi do otwartego starcia, to dwa czekany Panny Croft również dają radę. O broni palnej wszelakiego rodzaju nawet nie wspominam.

Polecam sprawdzić również wczorajsze materiały z gry, które publikowaliśmy na Projekt Konsola. Premiera gry Rise of the Tomb Raider już 10 listopada tego roku, ekskluzywnie na Xbox One.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, opowieści oraz filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej archeolog Lary Croft. Pierwsza części serii ukazała się w 1996, od tego roku seria stała się dochodową marką wykorzystującą różne media, zaś Lara stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. Co ciekawe, w 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie została określona jako „bohaterka gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine)[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/raise-of-the-tomb-raider-screen-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/raise-of-the-tomb-raider-screen-2.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=N3IyBfYhu1o” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Project CARS – porównajmy gameplay na PlayStation 4 oraz Xbox One z PC

Przygotowano bardzo ciekawe porównanie gry Project CARS na PlayStation 4, Xbox One...
Read More