Lara Croft piękniejsza na PlayStation 4

Tomb Raider: Definite Edition jest ostatnimi dniami głównym tematem wałkowanym w mediach. Nic w tym nadzwyczajnego, ponieważ gra prezentuje się znakomicie, tym bardziej na nowej konsoli Sony.

Tomb_Raider_2234322b

 

Młoda panna Croft weszła na salony w zeszłym roku, co zaowocowało wieloma nagrodami, wysokimi notami i słupkami sprzedażowymi. Mimo to, wydawca w postaci Square Enix, zdecydował się na konwersję Tomb Rader na konsole nowej generacji. Nowa gra to nie tylko rozdzielczość podbita do jakości 1080p, ale po pierwsze lepsze tekstury i dopracowane oświetlenie. Twórcy chwalą się, iż skóra i cera Lary Croft złożona jest z większej liczby pikseli, a wiec będzie naturalnie reagowała na wszystko co się w jej obrębie dzieje. Crystal Dynamics podzieliło się ze światem kolejnym materiałem z gry, dzięki któremu tłumaczy kolejne nowinki technologiczne jakich możemy się spodziewać po odświeżonych przygodach Lary Croft. Bohaterka otrzyma o wiele lepsza animację twarzy, kilkanaście nowych animacji ruchów ekwipunku, TRESS FX – technologię, która odpowiada za ultra realistyczne zachowanie się włosów bohaterki. Świat gry również otrzyma niezłego ”kopa”, zarośla reagować będą na ciało bohaterki, jej ruchy, kierunek poruszania się. Każda tekstura w grze została czterokrotnie podwyższona (pod względem rozdzielczości). Inni bohaterowie, jak również wrogowie otrzymali bardzo podobne standardy co sama Lara Croft. Na koniec najważniejszy element, bezpośrednio dotyczący wydawnictwa na PlayStation 4, a więc natywne 1080p, które wyciska z kodu gry ostatnie soki.

Ponadto w skład Definitive Edition wchodzą wszystkie wydane dotychczas DLC, cyfrowa wersja komiksu Dark Horse, mini artbook i materiały wideo od dewelopera – zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Video – Co wiemy o Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege?

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege to najnowsza odsłona kultowej serii strzelanin FPP...
Read More