Lara Croft kontra natura na nowym zwiastunie gry Rise of the Tomb Raider

W sieci pojawił się nowy trailer gry Rise of the Tomb Raider. Filmik przedstawia walkę i zmaganie się bohaterki Lary Croft z siłami natury w najnowszej odsłonie popularnej serii Crystal Dynamics.

Bez wątpienia jesień będzie należała do przygód Lary Croft w grze Rise of the Tomb Raider. Tak długo czekamy na ten tytuł, że hype jest wręcz ogromny. Twórcy z firmy Crystal Dynamics tylko podsycają emocje graczy publikując kolejne trailery i materiały wideo.

Przez najbliższe trzy tygodnie, firma Crystal Dynamics oraz Xbox będą publikować kolejne odcinki mini-serii Rise of the Tomb Raider pt. „Kobieta kontra Natura”. Każdy odcinek skupiać się będzie na charakterystycznym elemencie rozgrywki czekających na Larę Croft w grze Rise of the Tomb Raider.

W pierwszym odcinku wspomnianego cyklu, zatytułowanym „Nieprzyjazne otoczenie” przedstawiono nowe umiejętności Lary, pomagające jej przetrwać w trudnych warunkach otoczenia pełnego dzikich zwierząt i wrogów. Filmik jest już dostępny na kanale Xbox Polska w YouTube.

Kolejne materiały wideo będą publikowane cyklicznie, aż do premiery gry Rise of the Tomb Raider, wyznaczonej na 13 listopada 2015 r. Gra będzie dostępna w sprzedaży w pełnej polskiej wersji językowej – z dubbingiem w wykonaniu Karoliny Gorczycy – na konsolę Xbox One, w orientacyjnej cenie detalicznej 239 zł.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=H7bH2kTnnmU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Wysyp materiałów z Assassin’s Creed Syndicate i nowy trailer

Już w przyszłym miesiącu premiera gry Assassin’s Creed Syndicate. Nie wiele wiemy...
Read More