Lara Croft and the Temple of Osiris na PC i PlayStation 4 już za tydzień

Już w przyszłym tygodniu pojawi się na rynku gra Lara Croft and the Temple of Osiris. Tytuł dostępny będzie w naszym kraju na PlayStation 4 oraz PC.

Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.
Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.

Tytuł ten, będący kontynuacją cieszącej się uznaniem krytyków gry Lara Croft and the Guardian of Light, ukaże się w pudełkowym wydaniu w angielskiej wersji językowej na PlayStation 4 oraz komputery PC z systemem Windows.

Nakład premierowy gry zostanie wydany w Polsce jako Gold Edition, bez wpływu na sugerowaną cenę gry na Playstation 4 i PC.

Edycja ta zawierać będzie:
  • Grę z przepustką sezonową
  • Figurkę Lary Croft
  • Album z niepublikowanymi nigdzie dotąd grafikami koncepcyjnymi
  • Mapę świata gry

Przepustka sezonowa zawiera dodatki Icy Death i Twisted Gears, które to zapewniają nowe grobowce do odkrycia, dodatkowe kostiumy i skarby pełne unikatowych pierścieni, amuletów i broni. Season pass zawiera ponadto dodatkową zawartość niedostępną nigdzie indziej, na którą składają się 4 kostiumy i szeroki asortyment pierścieni, amuletów i broni.

Lara Croft and the Temple of Osiris to kontynuacja cieszącej się uznaniem krytyków gry Lara Croft and the Guardian of Light oraz pierwsza gra z Larą Croft zawierająca tryb współpracy do czterech graczy. Poniżej jeden z udostępnionych przez producenta zwiastunów promocyjnych gry.

[informacja prasowa]

Specjalna edycja Lara Croft and the Temple of Osiris.
Specjalna edycja Lara Croft and the Temple of Osiris.

Written By
More from Patryk

Crash Bandicoot odtworzone zostanie na Unreal Engine 4

Fanowskie projekty należą do niezwykle ciekawych i ambitnych. A głównie dzięki obsłudze...
Read More