Lara Croft and the Temple of Osiris na PC i PlayStation 4 już za tydzień

Już w przyszłym tygodniu pojawi się na rynku gra Lara Croft and the Temple of Osiris. Tytuł dostępny będzie w naszym kraju na PlayStation 4 oraz PC.

Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.
Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.

Tytuł ten, będący kontynuacją cieszącej się uznaniem krytyków gry Lara Croft and the Guardian of Light, ukaże się w pudełkowym wydaniu w angielskiej wersji językowej na PlayStation 4 oraz komputery PC z systemem Windows.

Nakład premierowy gry zostanie wydany w Polsce jako Gold Edition, bez wpływu na sugerowaną cenę gry na Playstation 4 i PC.

Edycja ta zawierać będzie:
  • Grę z przepustką sezonową
  • Figurkę Lary Croft
  • Album z niepublikowanymi nigdzie dotąd grafikami koncepcyjnymi
  • Mapę świata gry

Przepustka sezonowa zawiera dodatki Icy Death i Twisted Gears, które to zapewniają nowe grobowce do odkrycia, dodatkowe kostiumy i skarby pełne unikatowych pierścieni, amuletów i broni. Season pass zawiera ponadto dodatkową zawartość niedostępną nigdzie indziej, na którą składają się 4 kostiumy i szeroki asortyment pierścieni, amuletów i broni.

Lara Croft and the Temple of Osiris to kontynuacja cieszącej się uznaniem krytyków gry Lara Croft and the Guardian of Light oraz pierwsza gra z Larą Croft zawierająca tryb współpracy do czterech graczy. Poniżej jeden z udostępnionych przez producenta zwiastunów promocyjnych gry.

[informacja prasowa]

Specjalna edycja Lara Croft and the Temple of Osiris.
Specjalna edycja Lara Croft and the Temple of Osiris.

Written By
More from Patryk

PlayStation Vita ze słabszym wsparciem Sony?

Andrew House z Sony Computer Entertainment ogłosił dziś, że PlayStation Vita staje...
Read More