Lara Croft and the Temple of Osiris na dzienniku dewelopera

W sieci pojawił się dziennik dewelopera Lara Croft and the Temple of Osiris. Tytuł pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Rozgrywka koncentruje się na kooperacji.

Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.
Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.

Trzeba przyznać, że Lara Croft and the Guardian of Light było całkiem przyjemną odskocznią od innych gier akcji z udziałem Panny Croft. Crystal Dynamics planuje rozwijać ten tytuł, dlatego też zapowiedziano Lara Croft and the Temple of Osiris. W sieci udostępniono bardzo ciekawy dziennik dewelopera koncentrujący się na kooperacji.

W pierwszym materiale tego typu producent gry, Scott Amos, opowiada o takich sprawach jak uzbrojenie, ekwipunek oraz przedstawia naszych podopiecznych. Gra koncentruje się głównie na kooperacji pomiędzy czterema graczami i trzeba przyznać, że robi to bardzo fajnie i efektownie. Mało jest na rynku gier, które aż tak bardzo kładą nacisk na wspólną zabawę (kanapowy co-op). Lara Croft and the Temple of Osiris może wykorzystać niszę na Xbox One oraz PlayStation 4 na tego typu gry.

Już 9 grudnia gra pojawi się w oficjalnej sprzedaży. Platformy docelowe to konsole nowej generacji, ale z najnowszą odsłoną przygód klasycznej Lary Croft będą mogli zapoznać się również właściciele komputerów osobistych.

Written By
More from Patryk

Need for Speed na Xbox One bez rozdzielczości 1080p?

Rozdzielczość, rozdzielczość i jeszcze raz rozdzielczość, czyli to, o co gracze lubią...
Read More