Lara Croft and the Temple of Osiris na dzienniku dewelopera

W sieci pojawił się dziennik dewelopera Lara Croft and the Temple of Osiris. Tytuł pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Rozgrywka koncentruje się na kooperacji.

Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.
Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.

Trzeba przyznać, że Lara Croft and the Guardian of Light było całkiem przyjemną odskocznią od innych gier akcji z udziałem Panny Croft. Crystal Dynamics planuje rozwijać ten tytuł, dlatego też zapowiedziano Lara Croft and the Temple of Osiris. W sieci udostępniono bardzo ciekawy dziennik dewelopera koncentrujący się na kooperacji.

W pierwszym materiale tego typu producent gry, Scott Amos, opowiada o takich sprawach jak uzbrojenie, ekwipunek oraz przedstawia naszych podopiecznych. Gra koncentruje się głównie na kooperacji pomiędzy czterema graczami i trzeba przyznać, że robi to bardzo fajnie i efektownie. Mało jest na rynku gier, które aż tak bardzo kładą nacisk na wspólną zabawę (kanapowy co-op). Lara Croft and the Temple of Osiris może wykorzystać niszę na Xbox One oraz PlayStation 4 na tego typu gry.

Już 9 grudnia gra pojawi się w oficjalnej sprzedaży. Platformy docelowe to konsole nowej generacji, ale z najnowszą odsłoną przygód klasycznej Lary Croft będą mogli zapoznać się również właściciele komputerów osobistych.

Written By
More from Patryk

Trzydziesty trzeci odcinek PlayStation Polska TV

Polski oddział Sony zaprasza do obejrzenia kolejnego, trzydziestego trzeciego odcinka programu publicystycznego...
Read More