Lara Croft and the Temple of Osiris – kilkanaście minut rozgrywki

W sieci ujawniono oficjalną datę premiery gry Lara Croft and The Temple of Osiris. Co więcej, autorzy gry udostępnili materiały wideo z rozgrywki.

Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.
Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.

Firma Square Enix potwierdziła oficjalną datę premiery gry Lara Croft and The Temple of Osiris. Produkcja trafi na rynek z dniem 9 grudnia tego roku. Platformami docelowymi są Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Tytuł jest bezpośrednią kontynuacja świetnie przyjętego przez graczy Lara Croft and The Guardian of Light, które pojawiło się na rynku w roku 2010 na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

W pierwszej odsłonie cyklu główną zaletą rozgrywki był tryb kooperacji dla dwóch osób. Tym razem autorzy poszli o wiele dalej, ponieważ tryby wieloosobowe zostały zaprojektowane z myślą o kooperacji dla czterech graczy. Akcję będziemy obserwować z kamery z rzutu izometrycznego. Naszym zadaniem będzie oczywiście eksploracja tytułowej świątyni. Rozgrywka naszpikowana będzie zagadkami logicznymi, eksploracją oraz zmusi graczy do wspólnego działania. W tej grze każdy zawodnik będzie posiadał odmienne uzbrojenie, jak również umiejętności. W wielu przypadkach jeden bohater będzie zależny od drugiego i tylko wprawna koordynacja ruchów gwarantuje sukces.

Poniżej możecie rzucić okiem na nowe fragmenty rozgrywki z gry studia Crystal Dynamics. Osobiście jestem wieloletnim fanem Lary Croft i muszę przyznać, że marka od pewnego czasu bardzo dobrze i pozytywnie się rozwija. 

Written By
More from Patryk

The Order: 1886 – wrażenia zagranicznych serwisów z zamkniętego pokazu gry

Właściciele PlayStation 4 powinni spać spokojnie, a to ze względu na The...
Read More