Lara Croft and the Temple of Osiris – dziennik dewelopera

Autorzy Lara Croft and the Temple of Osiris opublikowali w sieci materiał wideo tłumaczący zasady zabawy w kooperacji. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.
Lara Croft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek gier wideo.

Square Enix wraz z zespołem Crystal Dynamics pracują nad dwiema grami spod znaku Tomb Raider. Jedną z nich jest Lara Croft and the Temple of Osiris, które pojawi się na Xbox One oraz PlayStation 4. W sieci został udostępniony dziennik dewelopera, którym producenci tłumaczą nam zasady zabawy wspólnej z innymi graczami.

Na poniższym filmiku twórcy zdecydowali się trochę poopowiadać na temat zagadek oraz pułapek, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć w Lara Croft and the Temple of Osiris. Tytuł jest przeznaczony głównie do rozgrywek w kooperacji, toteż wymagana będzie współpraca pomiędzy graczami oraz niebywała koncentracja.

Produkcja trafi na rynek z dniem 9 grudnia tego roku. Platformami docelowymi są Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Tytuł jest bezpośrednią kontynuacja świetnie przyjętego przez graczy Lara Croft and The Guardian of Light, które pojawiło się na rynku w roku 2010 na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Written By
More from Patryk

Ghost Games, twórców udanego Need for Speed Rivals, dotykają zwolnienia

Ghost Games, czyli twórców nie tak dawno wydanego Need for Speed Rivals,...
Read More