L.A. Noire – czas gry

lanoire
lanoire

Do sieci trafiły informacje dotyczące przybliżonego czasu trwania gry L.A. Noire.

la-noire-2

Krótkie kampanie dla jednego gracza to trend jaki możemy zauważyc w branży gier wideo. Wielu producentów “rezygnuje” z długich, ciekawych głównych wątków kampanii na rzecz tworzenia rozbudowanych trybów rozgrywki wieloosobowej w celu przedłużenia żywotności gry. Na przeciw temu zjawisku wychodzi gra LA. Noire, najnowsze dziecko Rockstar Games oraz Team Bondi.

Gra L.A. Noire ukaże się na konsoli PS3 oraz Xbox 360 w maju bieżącego roku, będzie charakteryzowała się bogato narracją i fabułą, a także ogromną otwarto dla gracza przestrzenią.

Podczas demonstracji gry L.A. Noire dla członków prasy, przedstawiciele Rockstar Games poinformowali, że ta gangsterska opowieśc będzie trwała około 30 godzin ciągłej gry. Mało? Nie należy zapominać, że przybliżony czas odnosi się tylko do głównego wątku fabularnego. Na doświadczeniu z wcześniejszych gier z pod ręki Rockstar Games min. Gta 4 czy Red Dead Redemption, możemy spodziewać się bardzo dużej ilości misji pobocznych. Dodatkowo gra będzie wspierana co jakiś czas przez DLC udostępnione na Xbox live lub PlayStation Network.

Nie pozostaje nic innego jak uzbrojenie się w cierpliwość aż do premiery L.A. Noire, a następnie znalezienie pokaźnej dawki wolnego czasu.

Written By
More from konadmin

12 minut w towarzystwie Lightning Returns

Square Enix że Lightning Returns: Final Fantasy XIII, które zadebiutuje na początku...
Read More
lanoire

Do sieci trafiły informacje dotyczące przybliżonego czasu trwania gry L.A. Noire.

" />