Kwadransik z Bound by Flame na PlayStation 4

Bound by Flame to gra RPG przeznaczona na konsole nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W sieci pojawił się nowy materiał filmowy prezentujący rozgrywkę z PlayStation 4.

1397217632-bound-by-flame-logo

W sieci opublikowano materiały z mającej dzisiaj premierę gry RPG. Mowa oczywiście o Bound by Flame, które  to RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spiders(twórcy m.in Mars: War Logs). Tytuł został osadzony w mrocznym świecie fantasy. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik, który został opętany przez demona, władającego ogniem. To jak bardzo opęta on naszego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ w grze przyjdzie nam wybierać między posiadaniem niszczycielskich mocy, a cechami prawdziwego bohatera. Fabuła została podzielona na rozdziały, która kształtowana jest przez wybory fabularne, ale również przez to jaką ścieżką zdecydujemy się podążać. Rzućcie okiem na poniższy kwadransik i sami zdecydujcie, czy jesteście zainteresowani owym projektem.

Szczerze? Zapowiada się całkiem nieźle, chociaż widać tutaj uproszczoną grafikę. Nie jest to pozycja, która ma ambicje konkurować z Wiedźminem oraz Dragon Age. Tym niemniej, na obecnym rynku, będzie to pierwszy, pełnoprawny role play na PlayStation 4!

[dzięki – AGB]

Written By
More from Patryk

Zapraszamy na Pog(R)adajmy, pierwszy rok imprezy już za nami!

Pog(R)adajmy to branżowa impreza zrzeszająca graczy z całej Polski. W jednym z...
Read More