Kwadrans rozgrywki z gry Need for Speed

Electronic Arts oraz Ghost Games od dłuższego czasu pracują nad restartem marki Need for Speed. Dziś możemy zobaczyć kwadrans obrazujący efekty ich pracy.

Nowy gameplay z gry Need for Speed koncentruje się głównie na tuningu wizualnym oraz mechanicznym samochodów. Na opublikowanym materiale wideo możemy również zobaczyć nowe, wcześniej nie publikowane fragmenty rozgrywki. Całkiem ciekawy materiał dla wszystkich tych, którzy oczekują nowego wcielenia serii Need for Speed.

Restart serii jest tym, czego od wielu lat oczekiwali jej fani. Ghost Games koncentruje się na nielegalnych wyścigach i charakterystycznym dla serii Need for Speed Underground klimacie. Fajnie się to prezentuje, głównie za sprawą silnika graficznego Frostbite 3.0, który pozwala generować znakomite efekty wizualne trasy, oświetlenie oraz cieniowanie.

Need for Speed pozwoli na bardzo wiele, szczególnie fanom szybkiej jazdy i driftingu. Auta moim zdaniem nieco zbytnio ”ślizgają” się po asfalcie, ale ogólnie widok Nissana Skyline’a nocą na ulicach miasta może się podobać.

Myślę że warto czekać na Need for Speed. Gra zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach już jesienią tego roku.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27849/Need-for-Speed-gets-stylish-drifting-gameplay-footage]

 

[interaction id=”5559bc6485fa298e4456ca60″]

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Black Ops 3 – Digital Foundry analizuje wszystkie wersje gry Treyarch

Call of Duty: Black Ops 3 jest dostępne na PlayStation 4, Xbox...
Read More