Kup Metal Geart Solid 5: The Phantom Pain i pomóż psiakom ze schroniska

Firma CDP.pl zdecydowała się zorganizować bardzo ciekawą i szlachetną akcję promocyjną gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

CDP.pl ma przyjemność poinformować, że dołączył do akcji charytatywnej wspierającej schronisko dla psów w Sosnowicach. 5 zł z każdego sprzedanego w sklepie egzemplarza gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain zostanie przekazane na pomoc zwierzętom.

Popularny Youtuber, Mateusz Olech zdecydował się niedawno rozpocząć akcję, w ramach której fani, zamiast wysyłać listy do niego, wysyłają paczki z prezentami dla psów ze Schroniska w Sosnowicach.

Szczegóły akcji znajdziecie na stronie wydarzenia w serwisie Facebook.

Główny bohater gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain powołuje do życia oddział Diamond Dogs (Diamentowe Psy), więc gdy usłyszał o akcji Mateusza zdecydował się załatwić pomoc. Efektem jego działań było najpierw przekazanie do schroniska paczek z karmą.

A następnie przygotowanie specjalnej oferty w sklepie CDP.pl dla fanów serii MGS. Z każdego zamówionego do 6 września (włącznie) egzemplarza gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, CDP.pl przekaże 5 zł na karmę, zabawki i inne potrzebne psiakom z Sosnowic rzeczy.

[informacja prasowa]

mgs 5 psy

mgs 5 akcja

[interaction id=”559b7d58ae8f05a00e47f1cc”]

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED jest zadowolone z popularności gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i dodatku DLC Serce z kamienia

Prezes spółki CD Projekt wypowiada się na temat dodatku do gry Wiedźmin...
Read More