Kulisy powstawania gry Śródziemie: Cień Mordoru – materiał z polskimi napisami

Firma Cenega opublikowała materiał zakulisowy z gry Śródziemie: Cień Mordoru, który został okraszony polskimi napisami. Dzięki temu możecie rzucić okiem na przebieg prac i wysłuchać opinii twórców.

Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.
Middle-earth: Shadow of Mordor trafi na konsole starej i nowej generacji.

Zapraszamy do obejrzenia nowego materiału wideo, prezentującego kulisy powstawania gry „Śródziemie: Cień Mordoru”. W trailerze zobaczymy współscenarzystę i reżysera „Cienia Mordoru” Christiana Cantamessę oraz Troy’a Bakera, aktora wcielającego się w postać Taliona, opowiadających o swojej pracy nad grą.

Śródziemie: Cień Mordoru zapewni dynamiczne środowisko rozgrywki, w którym postać gracza zaplanuje zemstę i nagnie Mordor do swej woli. Historia zaczyna się w noc powrotu Saurona do Mordoru – w tym właśnie momencie jego Czarni Kapitanowie dokonują brutalnego mordu na strażnikach strzegących Czarnej Bramy. Gracze wcielą się w Taliona, strażnika, który utracił swoją rodzinę i wszystko, co było mu bliskie, lecz sam powrócił do życia za sprawą tajemniczego ducha zemsty. Wraz z postępami Taliona na ścieżce wendety gracze odkryją sekrety żyjącego w nim upiora, poznają historię wykucia Pierścieni Władzy oraz staną oko w oko ze swoim największym wrogiem. 

Gra Śródziemie: Cień Mordoru w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej ukaże się 7 października 2014 r. na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz PC z Windows.

Written By
More from Patryk

Dwie części Silent Hill trafią na PlayStation Vita

Silent Hill: Origins i Silent Hill: Shattered Memories trafią na konsolę PlayStation...
Read More