Kooperacyjna misja z gry Dying Light na nowym materiale wideo

Tego jegomościa zapamiętacie na długo - uwierzcie mi.

W sieci pojawił się najnowszy filmik prezentujący kooperacyjne zmagania w grze Dying Light. Tytuł pojawi się w sprzedaży już w styczniu tego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach klasy PC.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Techland od dłuższego czasu pracuje nad grą Dying Light, która jest ich autorską odpowiedzią na zapotrzebowanie na gry akcji z zombies w rolach głównych. Autorzy opublikowali w sieci najnoszy materiał wideo przedstawiający kooperacyjną rozgrywkę dwóch graczy.

Producent przygotował dla nas całkiem ciekawy tryb, w którym wspólnie z trzema innymi graczami będziemy mogli walczyć z zastępami zombies. Autorzy gry wprowadzili również pomniejsze zadania okolicznościowe, jak chociażby polecenie zabicia jak największej ilości zombies w ciągu określonego czasu. Wykonując poboczne wyzwania gracze otrzymają większą liczbę punktów doświadczenia.

Trzeba podkreślić, że całościowo Dying Light prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania, bowiem wirtualny świat przygotowano z rozmachem, lokacha jest sporej wielkości i pozwala na swobodną ekplorację. Miejmy nadzieję, że producenci przygotują dla nas ciekawe misje polegające na współpracy.

Premiera gry nastąpi w styczniu przyszłego roku. Techland poinformował nas o przyspieszeniu debiutu tytułu, który trafi na Xbox One, PlayStation 4, komputery klasy PC, jak również PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Written By
More from Patryk

Autorzy prezentują nowe wideo z gry Hellblade!

Na portalu Vimeo opublikowano najnowszy materiał wideo prezentujący grę Hellblade. Wygląda na...
Read More