Kooperacja na nowym zwiastunie Assassin’s Creed: Unity

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry Assassin’s Creed: Unity z elementami rozgrywki. Filmik koncentruje się na kooperacji kilku graczy.

Seria Assassin's Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.
Seria Assassin’s Creed wchodzi w nową generacją konsol, ale Ubisoft nie zostawia właścicieli Xboksa 360 i PlayStation 3 na lodzie.

Studio Ubisoft opublikowało w sieci nowy materiał wideo prezentujący kooperację w Assassin’s Creed: Unity. Materiał przedstawia nam zabawę kilku graczy i jest okraszony świetną muzyką.

W najnowszej odsłonie serii to właśnie kooperacja czterech graczy będzie jedną z największych atrakcji. Producent stara się nam uzmysłowić, w jaki sposób ten tryb zabawy będzie funkcjonował. Wspólnie otrzymamy dostęp do wielu misji oraz wyzwań, będziemy okradać bohatych szlachciców oraz polować na niebezpiecznych przestępców. Co ciekawe, wszystkie zadania będziemy mogli wykonywać również w pojedynkę.

Assassin’s Creed: Unity pojawi się w sprzedaży w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Autorzy gry przygotowali również pozycję dla właścicieli PlayStation 3 oraz Xboksa 360 w postaci Assassin’s Creed: Rogue.

Written By
More from Patryk

Sprzedaż gier: FIFA 15 nie uległa The Evil Within

Firma Chart-Track opublikowała raport sprzedaży gier wideo w Wielkiej Brytanii. FIFA 15...
Read More