Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite od dzisiaj w sprzedaży w Polsce

Firma Microsoft Polska wprowadza na lokalny rynek elitarną edycję kontrolera do konsoli Xbox One. Już od dziś możecie zakupić ten gadżet, jeżeli tylko Was na to stać.

Microsoft, producent konsoli Xbox One, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży Kontrolera bezprzewodowego Elite do konsoli Xbox One. Nowe akcesorium jest dostępne w sklepach sieci Media Markt i Saturn od 6 listopada, w orientacyjnej cenie detalicznej 599 złotych. Jesteście w stanie tyle zapłacić za kontroler?

Kontroler Xbox Elite spełnia ponoć najbardziej wyśrubowane wymagania użytkowników. Sprzęt został stworzony we współpracy z profesjonalnymi graczami, aby w pełni wykorzystać potencjał gier i dostosować jego funkcje do specyficznego stylu rozgrywki każdego. Xbox Elite to większa precyzja ruchu i szybkość działania oraz elementy kontrolera, które można dostosować do własnych potrzeb. W zestawie z kontrolerem dołączone są liczne akcesoria, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu, dzięki wymiennym drążkom, łopatkom i przyciskom kierunkowym.

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite został zaakceptowany do użytku w rozgrywkach turniejowych organizacji ESL oraz Major League Gaming (MGS), zatem to chyba świadczy o jakości jego wykonania.

Materiał wideo prezentujący wszystkie funkcje kontrolera Elite oraz dedykowanej aplikacji Akcesoria Xbox można obejrzeć poniżej. Jesteście zainteresowani zakupem tego sprzętu, bo przyznacie, że prezentuje się efektownie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=GD4yJB7ZpZs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]
Written By
More from Patryk

Ubisoft po krytyce Watch Dogs zmienia podejście do prezentowania gier

Ubisoft przy promocji Watch Dogs napytało sobie biedy, bowiem pokazali niesamowity trailer,...
Read More