Konsola Xbox One dostępna w Polsce we wrześniu 2014

Xbox One w całej okazałości. Już niebawem w Polsce będzie dostępna wersja również bez kontrolera Kinect.

Firma Microsoft Polska oficjalnie potwierdza datę premiery Xbox One na naszym rynku. Konsola trafi na półki sklepowe już we wrześniu tego roku.

2380245-xbox-one-banner-2

 

Kilka minut temu na naszej skrzynce zameldowała się wspaniała wiadomość z obozu Microsoft. Polski oddział firmy poinformował oficjalnie, iż konsola Xbox One dostępna na naszym rynku będzie już od września tego roku. Szczegółowe informacje dla lokalnych rynków, dotyczące dokładnej daty premiery urządzenia, dostępności serwisów w ramach Xbox Live, ceny oraz zestawów startowych zostaną podane pod koniec kwietnia. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich tych, którzy wstrzymują się z zakupem nowego sprzętu do grania, a w międzyczasie nie zdecydowali się na zakup PlayStation 4. Polska dołączy do kilkunastu kolejnych krajów, w których sprzęt zostanie oficjalnie wdrożony na rynek. Oto oficjalne stanowisko Microsoftu w tej sprawie:

”W imieniu firmy Microsoft, właściciela marki Xbox, informuję o rozszerzeniu dostępności konsoli Xbox One o 26 nowych rynków, w tym Polskę. Konsola nowej generacji będzie dostępna w oficjalnej dystrybucji w kraju we wrześniu 2014 roku. Kontynuując sukcesy największej premiery w historii marki Xbox, zaangażowanie i wsparcie ze strony fanów rośnie nieustannie. Gracze spędzają obecnie średnio pięć godzin dziennie korzystając z konsoli Xbox One. Natomiast po niedawnej premierze „Titanfall”, statystyki biją wszystkie wcześniejsze rekordy.”

Tysiące graczy w naszym kraju zawiodło się, gdy dowiedzieli się o braku konsoli na naszym rynku w dniu jej oficjalnej premiery. Oczekiwanie jednak dobiega końca, ponieważ już po wakacjach otrzymacie możliwość zakupu Xbox One. Do tego czasu na rynek trafi również wiele ciekawych pozycji, w tym wspominane Titanfall, które jest jedną z największych marek, które debiutują na Xbox One. 

Written By
More from Patryk

Naughty Dog nie byli zadowoleni z premiery gry Uncharted: Drake’s Fortune

Można to traktować jako marketingowy bełkot, ale Nughty Dog jest zdania, że...
Read More