Konkurs – wygraj God of War: Wstąpienie już dziś

Oficjalnie ogłaszam kolejny konkurs na łamach ProjektKonsola.pl, w którym do wygrania jest God of War: Wstąpienie na konsolę PlayStation 3.

KONKURS

Jeżeli tylko jesteście właścicielami konsoli PlayStation 3 i macie ochotę zagrać w coś ciekawego, to ten konkurs jest dedykowany właśnie Wam. Tym razem do wygrania jest God of War: Wstąpienie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na naszym serwisie i napisać krótką historyjkę, swoistą przygodę, którą przeżył główny bohater gry w swojej młodości. Jak widać, wystarczy puścić wodze fantazji. Komentarze zamieszczajcie pod tym wpisem, autor najciekawszego zostanie nagrodzony produkcją Sony Computer Entertainment. Konkurs będzie trwał do następnej niedzieli, a więc macie sporo czasu na ciekawą wysnucie ciekawej historii.

Wstąpienie jest czwartą odsłoną serii przygód legendarnego Kratosa, który rzuca wyzwanie bogom Olimpu. Tym razem historia pokazuje nam Kratosa jako człowieka, który był nadal wojownikiem walczącym w imię Aresa. Gra jest reprezentantem gatunku slasherów, gdzie nie zabraknie widowiskowych starć, batalii z wielkimi przeciwnikami i krwi. Nie zabrakło również licznych minigier środowiskowych polegających na odpowiednim manipulowaniu elementami otoczenia. Nowością w serii jest tryb multiplayer, w którym łącznie może wziąć udział nawet osiem osób. Grafika stoi na wysokim poziomie, a warstwa muzyczna tylko dopełnia wartość tej gry. Projektu studia z Santa Monica nie możecie przegapić, powodzenia!

 

Written By
More from Patryk

E3 2014 – na targach zobaczymy nowy projekt firmy Criterion

Criterion jest odpowiedzialne za markę Burnout, która pojawiała się na PlayStation 2,...
Read More