Konferencja Microsoftu na E3 ma zawierać najlepszy zestaw gier w historii.

Na tegoroczne targi do Los Angeles firma Microsoft zamierza przywieźć najciekawszy zestaw gier od wielu lat. Mówi o tym sam Phil Spencer, szef wydziału Xbox, który udzielił wywiadu serwisowi Polygon.

2380245-xbox-one-banner-2

W rozmowie z redakcją serwisu Polygon Phil Spencer powiedział, że na tegorocznych targach E3 planuje przedstawić najlepsze zestawy gier jakie do tej pory przywożono na targi do Los Angeles, a co za tym idzie zmniejszyć dystans do konsol Sony, czyli PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Wierzy, że za sprawą konferencji na targach sprzedaż Xboxa One wzrośnie, chcąc tym sposobem zmniejszyć przewagę PlayStation 4. Stwierdził, że obie firmy są aktualnie na wczesnym etapie tej generacji konsol, a Sony zanotowało wspaniały start oraz że rynek konsolowy działa ostatnio naprawdę dobrze, mimo, że, jak sam mówi, jeszcze pół roku temu wielu wieściło koniec ery gier konsolowych.

W rozmowie z Polygon odniósł się także do swej nowej roli. Twierdzi, że Microsoft wybrał właściwego człowieka na właściwe stanowisko. Powiedział również, że zamierza skupić się przede wszystkim na grach i na jak najlepszej platformie do nich. Jeśli wszystko co pan Spencer zapowiada okaże się prawdą to fani konsol Microsoftu będą mogli być zadowoleni.

Jak myślicie, czy w takim przypadku możemy liczyć na wysyp ciekawych tytułów? Jakie są szanse na prezentacje nowych odsłon Gears of War albo długo oczekiwanego Halo 5?

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Twórcy pracują nad The Wolf Among Us na PlayStation Vite

The Wolf Among Us to kolejna po The Walking Dead przygodowa gra...
Read More