Konami nie ma planów na fabularne DLC do gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Firma Konami wprowadziła mikrotransakcje do gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ale nie ma w planach produkcji i sprzedaży fabularnych dodatków DLC do dzieła Hideo Kojimy.

Konami potwierdza, że nie ma aktualnie planów na wspieranie jakimikolwiek dodatkami fabularnymi gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Gra jest ukończona i nie ma potrzeby dostarczać jeszcze większej ilości dodatkowego contentu, tym bardziej za dodatkowymi opłatami. Należy więc pamiętać, że nie ma co liczyć na fabularne dodatki.

Na temat dodatków DLC oraz rozszerzeń fabularnych wypowiedział się Alan Peer z firmy Konami. Wytłumaczył on, że obóz Omega znany z gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes również nie pojawi się w The Phantom Pain. Wcześniejsze przesłanki o tym pojawiały się w sieci, ale Alan Peer podkreśla, że Camp Omega pojawi się, ale w trybie Metal Gear Online, czyli wieloosobowym trybie gry Hideo Kojimy.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest dostępne na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz pecatach. Akcja gry dzieje się dziewięć lat po wydarzeniach z prologu nazwanego Ground Zeroes. Punished Snake, znany również pod pseudonimem Big Boss, tym razem wyrusza do Afganistanu pomścić ofiary ataku na Mother Base.

Wspaniałe recenzje gry przyczyniły się do średniej 93 punktów na serwisie Metacritic. The Phantom Pain to gra ogromna, typowy sandbox z dziesiątkami aktywności o mnóstwem zadań pobocznych do wypełnienia. Jeżeli jeszcze się z tą grą nie zapoznaliście, do polecam. Sprawdźcie również naszą recenzję poniżej.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/metal_gear_solid_v_quiet_by_magion02-d80d5u8.jpg”]

[interaction id=”56025821c70ac51c037f3643″]

Written By
More from Patryk

Mass Effect 4 – mnóstwo informacji z ankiety BioWare (plotka)

Jeden z użytkowników forum Reddit podzielił się informacjami z ankiety firmy BioWare....
Read More