Konami już przygotowuje się do tworzenia kolejnego Metal Gear i szuka pracowników

Konami poszukuje pracowników do prac nad nową odsłoną gry Metal Gear. Okazuje się, że wystosowało ofertę o pracę i szuka utalentowanych projektantów gier.

Hideo Kojima związał się z firmą Sony i przygotowuje nową grę dedykowaną konsoli PlayStation 4. To gorąca informacja, którą postanowiło przebić poprzednie studio genialnego projektanta, bowiem w sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę dotyczące nowej odsłony serii Metal Gear. Tej samej, której ojcem jest wspomniany Kojima.

Japońska firma Konami, z której to odszedł Hideo Kojima, zaraz po ogłoszeniu ze strony Sony zamieściła nowe ogłoszenie na swojej stronie internetowej. Chodzi o anons dotyczący pracy w studiu deweloperskim, które będzie odpowiadać za nową odsłonę serii. To wielkie wydarzenie, bowiem tym oto sposobem studio zapowiedziało kolejną odsłonę tej kultowej serii. Ciekaw jestem, jak wiele osób zgłosi się, aby podjąć to wyzwanie. Wymagania są bardzo wysokie.

W ogłoszeniu o pracę czytamy, że firma Konami szuka „wysoce uzdolnionych profesjonalistów, którzy chcą pracować nad nową częścią Metal Gear”. Konami poszukuje osób z doświadczeniem w kreacji wysokobudżetowych gier, ludzi z „bezgraniczną wyobraźnią”, z pasją do tworzenia rozrywki cyfrowej oraz z umiejętnościami komunikacyjnymi, pozwalającymi na świetną pracę w grupie.

Ciekaw jestem, w którym kierunku pójdzie teraz seria Metal Gear. Metal Gear Solid V: The Phantom Paint to gra ogromna, rozbudowana i niezwykle ewolucyjna. Miejmy nadzieję, że Konami pójdzie albo tym tropem, albo poszuka nowych sposobów na rozwijanie marki, bowiem nadal ma ona w sobie ogromny potencjał.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/metal-gear.jpg”]
Written By
More from Patryk

Milion sprzedanych konsol PlayStation 4 w Wielkiej Brytanii

Kierownictwo firmy Sony ujawniło wyniki dotyczące PlayStation 4 na terenie Wielkiej Brytanii....
Read More