Komputronik wraz z firmą Wargaming.net zapraszają na lokalny turniej w World of Tanks

Informacja dla wszystkich zainteresowanych grą free to play World of Tanks. Wargaming wraz z firmą Komputronik organizują turniej w CH Jupiter.

world of tanks banner2

Przed kolejną edycją WARGAMING.NET LEAGUE GRAND FINALS 2015, twórcy kultowej gry World of Tanks wraz z firmą Komputronik przygotowali teaser w postaci turnieju „World of Tanks”. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 18 kwietnia, w Komputronik Megastore w CH Jupiter.

Oprócz niesamowitych wrażeń i emocji z gry, na uczestników turnieju czekać będzie też wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Razer i Wargaming, liczne gadżety i kody World of Tanks. W trakcie imprezy będzie można także przetestować jazdę takimi czołgami jak PzIIj czy BT-SV. Na specjalnych kontach prasowych będą bowiem dostępne wszystkie rodzaje maszyn, także te najbardziej rzadkie, których nie można aktualnie zdobyć w grze. Organizatorzy zapewniają 10 stanowisk do gry.

Uczestnicy turnieju będą mogli sprawdzić swoje zdolności w Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22) w sobotę 18 kwietnia w godz. 10:00 – 16:00. Spotkanie poprowadzi Mr Omen, jeden z najpopularniejszych graczy WoT.

Turniej „World of Tanks” to zapowiedź większej imprezy WARGAMING.NET LEAGUE GRAND FINALS 2015, która odbędzie się w Warszawie w weekend 25-26 kwietnia. W centrum EXPO XXI do rywalizacji stanie dwanaście najlepszych drużyn WoT z całego świata, wyłonionych po miesiącach wirtualnych bitew. Ich celem będzie odebranie mistrzowskiego tytułu zeszłorocznemu zwycięzcy – grupie Natus Vincere.

[informacja prasowa]

world of tanks wallpaper 2

Written By
More from Patryk

Już niebawem klasyki z PS One i PlayStation 2 na PlayStation 4?

Od dłuższego czasu w systemie PlayStation 4 brakuje mi dostępu do klasyków...
Read More
  • Utter

    fajnie ze co raz wiecej takich imprez, to juz w sumie nie pierwszy taki lokalny turniej byly tez inne w megastorze, bylem juz na jednym i na ten zaraz tez zmykam 😀