Kolejny trailer Far Cry 4 z udziałem Pagan Mina

Udostępniono kolejny zwiastun promocyjny gry Far Cry 4. Tytuł pojawi się na rynku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC.

Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.
Far Cry 4 to rozwinięcie znanej formuły rozgrywki z trzeciej części serii i udostępnienie większej zawartości.

Europejski trailer gry Far Cry 4 pojawił się w sieci. Ubisoft zdecydowało się poprosić o pomoc w nagraniu spotu Pagan Mina, czyli czarnego charakteru opowieści snutej w najnowszej odsłonie popularnej serii strzelanin z ujęciem FPP.

Od dzisiaj możecie grać w Far Cry 4 na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Autorzy zdecydowali się udostępnić kolejny efekciarski zwiastun z udziałem ”blondasa”. Wprawdzie poniższy filmik to zgrabnie przygotowana animacja, to wpleciono w nagranie kilka, zgrabnie przygotowanych, ujęć przedstawiających rozgrywkę.

Trzeba przyznać, że specjaliści od oprawy graficznej firmy Ubisoft znają się na swoim fachu, jak nikt inny. Trailer przygotowano wyśmienicie, z dbałością o szczegółowość sylwetek postaci oraz animację. Jeżeli gracie już w czwartą odsłonę serii, to dajcie znać w komentarza, jak Wam się najnowsza gra Ubisoftu podoba, czy w ogóle?

Written By
More from Patryk

Historia Resident Evil w wielkim skrócie

Historia uniwersum serii Resident Evil jest tak obszerna, że fani cyklu często...
Read More