Kolejny materiał z gry Fallout 4, tym razem o atrybucie charyzmy

Bethesda kontynuuje swoją kampanię marketingową gry Fallout 4. W sieci pojawił się kolejny filmik z gry opowiadający o atrybucie charyzmy. Do czego się ona przyda, na co będzie miała wpływ i jak ją zdobywać?

Fallout 4 wielkimi krokami zbliża się do swojej premiery na konsolach stacjonarnych oraz PC. Wiemy o tej grze całkiem sporo, aczkolwiek Bethesda katuje nas komicznymi trailerami opowiadającymi o atrybutach głównego bohatera, zamiast publikować czysty gameplay. Jest to jednak pewien sposób na stopniowanie emocji oraz wprowadzania jeszcze większego stanu niepewności. Gra będzie ogromna, to już wiemy, no ale wróćmy na moment do atrybutu charyzmy.

Oczywiście atrybut ten będzie bezpośrednio odpowiadał za umiejętności komunikacji naszego bohatera. Druga sprawa to umiejętności kupiecki, a więc negocjowanie cen oraz rabatów u kupców. Ostatnią ciekawostką jest kontakt bohatera ze zwierzętami, im wyższa charyzma, tym spokojniejsze będą w naszym towarzystwie.

Gra Fallout 4 ukaże się 10 listopada na pecetach, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł jest bardzo oczekiwany przez graczy na całym świecie. Kampania ma zapewnić kilkaset godzin wspaniałej zabawy, aż jestem ciekaw, jak zróżnicowany, postapokaliptyczny świat przygotowali dla nas specjaliści ze studia Bethesda. Jak myślicie, to będzie największa gra w historii?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=nyMhkbeeHdA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

Legendarna seria BloodRayne ma szanse na powrót?

BloodRayne to seria gier akcji z perspektywy trzeciej osoby, które odnosiły sukcesy...
Read More