Kolejny gameplay z gry Tekken 7 ukazujący combosy zawodników

Namco Bandai publikuje kolejne materiały wideo z gry Tekken 7. Najnowszy gameplay to prezentacja comosów specjalnych większości zawodników z gry.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Kampania marketingowa gry Tekken 7 rozkręca się na całego. Tytuł jest coraz częściej pokazywany na materiałach filmowych, czego dowodem jest dzisiejszy gameplay prezentujący specjalne kombinacje ciosów większości zawodników dostępnych w grze.

Tekken 7 będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniej odsłony serii, ale również schematów, jakie cykl wykształcił w ostatnich latach. Twórcy gry starają się trzymać system walki w ryzach, czyli nie reformują czegoś, co działa od lat sprawnie. Wiele kombinacji przywodzi na myśl ciosy i zagrania z przeszłości, ot chociażby specjalne wykonywane przez Marshall Lawa, Paula Phoenixa czy też Asukę. Wprawieni w boju gracze powinni odnaleźć się w siódmej odsłonie cyklu bez większego problemu – dla niedoświadczonych przygotowano oczywiście odpowiednie opcje treningowe.

Tekken 7 powinno pojawić się na rynku w roku 2015 na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Gra jest niezwykle oczekiwana na rynku, szczególnie przez właścicieli PlayStation, którzy darzą tę markę wielki sentymentem ze względu na jej wielką historię na tej platformie do grania.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/tekken-7-all-characters-combos-video.html]

Written By
More from Patryk

Gra Cities: Skylines debiutuje w wersji pudełkowej na PC

Cities: Skylines debiutuje dziś na komputerach PC w wersji pudełkowej. Tytuł możecie...
Read More