Kolejny gameplay, tym razem walka z bossem, z gry Bloodborne

W japońskiej telewizji wyemitowano kolejny materiał promujący grę Bloodborne na PlayStation 4. Tym razem możecie rzucić okiem na starcie z bossem.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

W japońskiej telewizji wyemitowano kolejny montaż z udziałem Nabuiki’ego Kaneko, tamtejszego celebryty, który w swoich programach zdecydował się sprostać wyzwaniu, jakie czeka na graczy w Bloodborne. Tytuł na PlayStation 4 wygląda wyśmienicie, a gracze mają szanse zobaczyć kolejne lokacje oraz walkę z przerażającym monstrum.

Walki w Bloodborne będą bardzo dynamiczne, nie tylko gracz będzie stosował różnego rodzaju wymyki, uskoki i kontry. Przeciwnicy to również niesamowite spryciarze i cwaniaki – kontrują nasze ciosy, zasłaniają się w odpowiednich momentach, ale również stosują przemyślane strategie oraz kombinacje ciosów.

Bloodborne ma zadebiutować na rynku już 25 marca – tylko na PlayStation 4. Jeżeli nie jesteś w posiadaniu konsoli Sony, ale uwielbiasz twórczość From Software, to na rynek trafia również Dark Souls 2: Scholar of the First Sin.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/20/ps4-exclusive-bloodbornes-1080p-gameplay-video-shows-brutal-boss-battle-and-destructible-environments/]

Written By
More from Patryk

Microsoft celuje w jakość 1080p i 60 klatek na sekundę podczas streamowania rozgrywki

Firma Microsoft wprowadzi do systemu Windows 10 aplikację Xbox, dzięki której będzie...
Read More