Kolejny film o zombies na podstawie Dead Rising?

Firma Sony wespół z Legendary Pictures pracują nad ekranizacją gry Dead Rising. Film pojawi się na platformie filmowej Crakcle, dostępnej między innymi na PlayStation 4.

Dead Rising to bardzo popularna gra w klimatach zombies, która debiutowała na Xbox 360.
Dead Rising to bardzo popularna gra w klimatach zombies, która debiutowała na Xbox 360.

Jeżeli tylko są wśród Was sympatycy filmów o tematyce zombies, to powinna zainteresować Was wiadomość, iż trwają aktualnie prace nad ekranizacją marki Dead Rising. Za projekt zabiera się firma Legendary Pictures, która współpracuje w tej sprawie z koncernem Sony. Film miałby trafić do serwisu wideo Crackle, który dostępny jest na PlayStation 4.

W związku z tym zachodzą realne szanse na to, że otrzymamy coś całkiem ciekawego, ponieważ za film odpowiada Tim Carter (reżyser), a producentem jest Tomas Harlan. Obaj pracowali nad internetową serią ”Mortal Kombat: Legacy”. Warto również wspomnieć o producencie wykonawczym, a został nim Lorenzo di Bonaventura, który ma na koncie pracę przy ”Tranformersach” oraz ”G.I. Joe”.

Ostatnia odsłona tej znanej serii pojawiła się wraz z debiutem konsoli Xbox One. Dead Rising 3 jest klasyczną grą akcji, z otwartym światem, oraz oddająca w ręce graczy wiele wymyślnych broni. Starcia z zombies nie były jeszcze ukazane na taką skalę, czy film również nas usatysfakcjonuje?

Written By
More from Patryk

Czyżby szykowano podwyżkę subskrypcji PlayStation Plus?

Czyżby w przyszłości miała nastąpić podwyżka ceny subskrypcji PlayStation Plus? Pojawiły się...
Read More