Kolejne porównanie rzeczywistości z rozgrywką w Project CARS

W sieci udostępniono niesamowite porównanie rzeczywistego przejazdu po torze wyścigowym z rozgrywką z gry Project CARS. Wnioski same pchają się na usta, szykujmy się na jakościowe wyścigi na PlayStation 4 i Xbox One.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS zapowiada się bardzo imponująco, głównie za sprawą wybitnej oprawy graficznej. Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych i Wii U. Jeden z użytkowników YouTube postanowił nagrać intrygujące porównanie wideo, bowiem na warsztat wziął rzeczywiste okrążenie na torze Brands Hatch i porównał jest z rozgrywką z gry.

Efekty tego porównania są niesamowite. Project CARS może pochwalić się wybitną oprawą graficzną. Autorzy ze studia Slightly Mad włożyli wiele serca i pracy w proces wizualizacji gry, karoserii samochodu, jego deski rozdzielczej, jak również otoczenia na torze. Brands Hatch wygląda świetnie, tak w rzeczywistości, jak i na fragmentach rozgrywki.

Project CARS ma trafić na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Warto wspomnieć o edycji przedpremierowej,dzięki której otrzymamy dostęp do specjalnie wydanej książki „By Racers 4 Racers”, opisującej powstawanie gry. Tytuł pojawi się na rynku już 21 listopada tego roku.Więcej informacji już wkrótce, zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej!

Written By
More from Patryk

Killzone: Shadow Fall – The Insurgent Pack DLC już w kwietniu

Studio Guerilla Games podzieliło się z graczami informacjami na temat pierwszego rozszerzenia...
Read More