Kolejne materiały z Wiedźmin 3: Dziki Gon, odwiedzimy mroczne lasy Rivii!

W sieci udostępniono materiały z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to kontynuacja ostatniego materiału, kiedy to Geralt trafił do miejscowości Novigard.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.
Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Rano mogliście rzucić okiem na świeżą wersję demonstracyjną gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Teraz opublikowano ich kontynuację, a to za sprawą serwisu Gamesport, który osobiście mógł przetestować polską mega produkcję. Tytuł prezentuje się wyśmienicie, a filmik prezentuje nam wędrówkę po gęstym lesie. Roślinność oraz obszar środowiska gry robi wrażenie. Widać że podczas rozgrywki zwiedzimy sporo mrocznych, ciemnych miejscówek. Okolica zdaje się być w miarę otwarta, a lokacje będziemy mogli eksplorować wedle uznania. 

Nie zaprezentowano większej ilości walki, ale animacja środowiska gry, a więc drzew, roślinności, lasu oraz głównego bohatera obrazuje nam pietyzm projektantów CD Projekt Red. Nowy silnik graficzny jest w stanie generować wiele obiektów na raz, a co najbardziej przykuło moją uwagę, to zasięg generowania lokacji (zasięgi widzenia). 

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na rynek 24 lutego przyszłego roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Czekamy z niecierpliwością!

Written By
More from Patryk

The Crew – nowy zwiastun prezentujący ogromną mapę Stanów Zjednoczonych

W sieci został opublikowany nowy filmik promujący grę The Crew, który stara...
Read More