Kolejne materiały z DriveClub na trasach w Japonii

W sieci pojawiły się kolejne materiały wideo z gry DriveClub na PlayStation 4. Są one o tyle interesujące, iż twórcy ponownie zabierają nas na trasy do Japonii.

DrivClub wjeżdża do Japonii?
DrivClub wjeżdża do Japonii?

Evolution Studios od kilku dni wręcz zasypuje graczy materiałami z gry DriveClub. Mowa tutaj oczywiście o zupełnie nowych trasach w Japonii, które dostępne będą wraz z najnowszym dodatkiem do gry na PlayStation 4.

Darmowe trasy do gry DriveClub dostępne będą już jutro na PlayStation Store. Autorzy gry wprowadzą pięć nowych lokacji, wśród których znajdują się również Takahagi Hills oraz Asagiri Highlands. Te dwie ostatnie miejscówki będziecie mogli zobaczyć na materiałach poniżej, które zostały udostępnione w sieci w wysokiej rozdzielczości.

Ciekawostką jest fakt obecności mocarnego Yaguara C – X75, który najpewniej wejdzie w skład przygotowywanej paczki DLC z nowymi samochodami.

DriveClub dostępne jest tylko na konsolę PlayStation 4. Tytuł wzbudza wielkie zainteresowanie głównie za sprawą społecznego podejścia do rozgrywki. Tym niemniej premiera została przeprowadzona w nieprzemyślany sposób. Autorzy nadal pracują nad wersją dla PlayStation Plus.

 

Written By
More from Patryk

Borderlands: The Pre-Sequel – ogłoszenie daty premiery oraz nowy trailer

Borderlands: The Pre-Sequel to pierwszoosobowa gra akcji osadzona w fikcyjnym świecie planety...
Read More