Kolejne DLC Król Polowania do gry Śródziemie: Cień Mordoru już dostępne

Król Polowania to kolejne DLC przeznaczone dla gry Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

W sieci pojawiły się interesujące informacje dla graczy, którzy ukończyli już grę Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł otrzymał właśnie dodatek w formie DLC dostępny na konsolach stacjonarnych oraz PC.

Król Polowania, bo tak nazywa się rzeczone rozszerzenie, zawieraja zestaw misji fabularnych. W sieci pojawił się również trailer pokazującu zawartość dodatku.

Rozszerzenie fabularne jest już dostępne do kupienia oraz do pobrania dla posiadaczy przepustki sezonowej na PlayStation 4, Xbox One i PC. W Królu Polowania, złowieszczy Sauron wysyła zabójczych Władców Bestii by wybić potwory w Mordorze. Talion dołącza do Torvina, Krasnoludzkiego Łowcy, i wykorzystuje swoją zdolność Dominacji, by zwrócić nowe bestie przeciwko Władcom, udowadniając tym samym, że Mordoru nie można ujarzmić.

Shadow of Mordor to spore zaskoczenie tegorocznego cyklu wydawniczego. Tytuł zdobył wysokie oceny w prasie, gdzie jego średnia ocen na Metacritic wynosi 84 punkty. Gra jest obszerna, wymagająca, a kolejne dodatki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, iż warto się nią zainteresować.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/middleearth_shadow_of_mordor/news/shadow_of_mordors_lord_of_the_hunt_story_dlc_releases_today.html]

Written By
More from Patryk

Kiedy startuje beta gry Star Wars Battlefront?

Firma Electronic Arts ujawniła datę rozpoczęcia testów wieloosobowej gry Star Wars Battlefront...
Read More