Kolejna polska gra trafi na PlayStation – poznajcie JUJU

JUJU to platformowa gra w ujęciu 2D zaprojektowana przez firmę Flying Wild Hog. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz platformy konsolowe. Autorzy gry podzielili się z nami pierwszą galerią.

PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.
PlayStation Network to platforma na której możemy dokonywać zakupów gier oraz dodatków. Mają tutaj miejsce również bardzo ciekawe promocje.

W dobie wysokobudżetowych produkcji z naciskiem na akcję oraz tryby wieloosobowe platformowe gry to rzadkość. Tym niemniej wiele firm wraca do korzeni gatunku 2D i projektuje świetne, przyjemne dla oka oraz zabawne gry wideo. Jedną z takich ekip jest rodzime Flying Wild Hog, które zamierza wypuścić na rynek grę wideo o nazwie JUJU. Jest to tytuł kolorowy, o charakterystyce zręcznościowej, kładący nacisk na dobrą zabawę. Poznajcie odważną pandę, która chce ocalić swojego tatę i przy okazji cały świat.

JUJU będzie nawiązywał do klasycznych pozycji z tego gatunku gier wideo. Pozycja oferować ma sekwencje zręcznościowe, walki z bossami, oraz mnóstwo sekretów i kolorową, przyjemną dla oka grafikę. Rozgrywka zostanie wzbogacona o elementy współpracy dla dwóch graczy. Całość jest okraszona zabawnym stylem oprawy wizualnej i przyjemną muzyką. Muszę przyznać, iż pierwsze opublikowane screeny nawiązują swoim stylem do takich klasyków gatunku jak Donkey Kong czy Banjo Kazooie. 

Jeżeli chodzi o ścisłość, to platformówka ma ukazać się jeszcze w tym roku na komputerach osobistych oraz konsolach stacjonarnych. Producenci gry nieujawniają jednak dokładnych platform sprzętowych. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwszą opublikowaną galerię z JUJU.

[dzięki – AGB]
Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Watch Dogs odnosi wielki sukces komercyjny – sprawdź ile sprzedano egzemplarzy gry

Firma Ubisoft wypuściła na rynek grę Watch Dogs, która okazała się bardzo...
Read More