Kolejna odsłona Call of Duty w klimatach II wojny światowej?

W sieci pojawiły się intrygujące informacje z obozu Treyarch, czyli jednej z ekip, które zajmują się produkcją gier z serii Call of Duty.

Zainteresowanie Call of Duty w ostatnich latach nie słabnie. Ile jeszcze będzie panowała ta seria na rynku?
Zainteresowanie Call of Duty w ostatnich latach nie słabnie. Ile jeszcze będzie panowała ta seria na rynku?

Call of Duty: Advanced Warfare trafiło na rynek miesiąc temu. Wydaje się, że producenci gier z tej serii w postaci studia Treyarch mają intrygującą wiadomość do przekazania. Czyżby kolejna odsłona miała powrócić do klimatów II wojny światowej?

Treyarch zamieścili na portalu Twitter całkiem ciekawy wpis dotyczący Pearl Harbour. Napisano o roku 1941 i ataku japońskiej armii na bazę Pearl Harbour. Nic ponadto, ale może to być wskazówka dotycząca kolejnej odsłony popularnej serii strzelanin pierwszoosobowych. Dlaczego?

Kilak miesięcy temu Activision niejako potwierdziło, iż teraz nad serią będą pracowały aż trzy ekipy – Infinity Ward, Sledgehammer Games i wspomniane Treyarch. Jeżeli nad grami z tej serii mają pracować trzy studia, toteż tematyka tych gier nie powinna być do siebie zbliżona. Ileż razy można przedstawiać współczesne pole bitwy?

Miejmy nadzieję, że poniższy może mieć coś wspólnego z najnowszą odsłoną Call of Duty. Gry o tematyce II wojny światowej były w modzie kilka lat temu, również za sprawą świetnej serii Medal of Honor. Chcielibyście powrotu do tamtego okresu?

[dzięki – http://gamespace.daemon-tools.cc/eng/news/is-call-of-duty-world-at-war-2-game-the-next-project-in-cod-series-rumor-2014-12-08]

Post użytkownika Treyarch.
Written By
More from Patryk

Warner Bros. nie kończy z serią Batman Arkham, ponoć możliwości rozwoju jest mnóstwo

Warner Bros. jest przekonane o jakości marki Batman, a jej przyszłość jest...
Read More