Kolejna limitowana edycja PlayStation 4 trafi do sprzedaży

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich grup przestępczych, za którą odpowiedzialna jest firma SEGA. Sony zaprezentowało konsolę PlayStation 4 z motywem gry.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Yakuza Zero jest jedną z najpopularniejszych serii w Kraju Kwitnącej Wiśni, jednakże fanów tej serii nie brakuje również w Europie. Wydaję się, że firma Sony doskonale zdaję sobie sprawę z popularności owej serii. Do sieci trafiły obrazki prezentujące konsole PlayStation 4 z motywem inspirowanym serią Yakuza.

Japońska firma zapowiedziała specjalną wersję konsoli w dwóch kolorach. Czarnym oraz białym. Już teraz wszyscy japońscy gracze mogą składać zamówienia na tę wyjątkową edycję PlayStation 4. Zachodnich w tym europejskich graczy zasmuci pewnie fakt, iż Sony nie podało żadnych informacji na temat ewentualnego pojawienia się tej wersji konsoli w innych krajach, aniżeli w Japonii.

Warto wspomnieć, że mimo licznych informacji i zapowiedzi wciąż nie wiadomo, czy gra trafi do Europy co zapewne zasmuci fanów serii zamieszkujących Stary Kontynent. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że twórcy przemyślę tę sprawę i być może już niedługo będziemy mogli cieszyć się z faktu, iż Yakuza Zero trafi do Europy, podobnie jak dedykowana jej wersja konsoli PlayStation 4.

Yakuza Zero zmierza na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Premiera gry ma mieć miejsce w przyszłym roku Warto wspomnieć, że akcja najnowszej odsłony serii Yakuza rozgrywać będzie się w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii.

Jak podoba Wam się konsola PlayStation 4 dedykowana najnowszej odsłonie serii Yakuza?

PS4Yakuza_pk

Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Games with Gold- oferta na luty

Microsoft ujawnił jakie tytuły trafią w lutym do oferty Games with Gold....
Read More