Kolejna łatka do Assssin’s Creed: Unity już w poniedziałek

W sieci pojawiły się informacje odnośnie kolejnej aktualizacji dla gry Assassin’s Creed: Unity. Już w poniedziałek będzie ona dostępna dla właścicieli gry.

Assassin's Creed: Unity to pierwsza odsłona serii na konsolach nowej generacji, w pełni pod tę generację tworzona,  warto dodać.
Assassin’s Creed: Unity to pierwsza odsłona serii na konsolach nowej generacji, w pełni pod tę generację tworzona, warto dodać.

Firma Ubisoft poinformowała o planowanej na poniedziałek premierze kolejne łatki do gry Assassin’s Creed: Unity. Aktualizacja jest bardzo oczekiwana, bowiem ma ostatecznie naprawić błędy związane z systemem gry oraz usprawnić animację.

Już w poniedziałek 15 grudnia producent planuje wprowadzić tę aktualizację w życie. Autorzy gry pracowali długo nad tym patchem, głównie koncentrując się na najbardziej irytujących wpadkach Assassin’s Creed: Unity. Mowa tutaj o skaczącej i niestabilnej animacji. Aktualizacja nie dotyczy tylko konsol nowej generacji, ale również właścicieli komputerów osobistych, którzy proszeni są o pobranie najnowszych sterowników do swoich kart graficznych AMD.

Co więcej, ostatecznie potwierdzono, że już w przyszłym tygodniu gracze, którzy zakupili przepustkę sezonową do gry będą mogli pobrać darmowe produkcje na specjalnej stronie. Wśród rekompensaty możecie znaleźć takie produkcje jak The Crew, Far Cry 4 czy też Watch Dogs.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/assassins-creed-unity-patch-4-launching-december-15/]

Assassin's Creed: Unity zabierze nas na uliczki Paryża w trakcie Rewolucji Francuskiej.
Assassin’s Creed: Unity zabierze nas na uliczki Paryża w trakcie Rewolucji Francuskiej.
Written By
More from Patryk

gamescom 2015: nowy, długo oczekiwany trailer gry Final Fantasy XV

Square Enix zdecydowali się opublikować najnowszy trailer gry Final Fantasy XV. Filmik...
Read More