Kolejna bestia z Evolve oraz zapowiedź beta testów

W sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące testów beta gry Evolve. Rozpoczną się one w przyszłym miesiącu, a tymczasem twórcy publikują zwiastun.

Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.
Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.

Firma 2K Games oraz studio Trutle Rock ujawnili nowe informacje na temat kooperacyjnej gry akcji zatytułowanej Evolve. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Autorzy potwierdzili, iż już w przyszłym miesiącu rozpoczną się otwarte testy beta na konsolach stacjonarnych oraz komputerach klasy PC.

Najszybciej przetestować Evolve będą mogli użytkownicy konsoli Xbox One, bo już z dniem 15 stycznia, 16 stycznia dostęp do testów otrzymają właściciele komputerów PC a dopiero 7 dnia tego miesiąca grający na PlayStation 4. TurtleRock zapowiadają, iż w trakcie zmagań będziecie mogli wypróbować dwie bestie (Kraken i Goliath), jak również wcielić się w aż ośmiu łowców.

Co więcej, w sieci został opublikowany zwiastun przedstawiający kolejną bestię, która zwie się Wraith. Będziecie toczyć z nią boje podczas rozgrywki w Evolve. Producent udostępnił kilka screenów oraz trailer do wglądu poniżej.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/12/evolve-third-monster-offline-experience.html]

evolve wraith_pk
evolve wraith 2_pk

Written By
More from Patryk

Zobaczcie pierwszy gameplay z alpha wersji gry Doom

Bethesda ma tak mocny kalendarz premier, jak nigdy w historii. Obok takich...
Read More