Kolejna animacja promocyjna gry Watch Dogs

Watch Dogs to gra przeznaczona na konsole nowej generacji, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Tytuł otrzymał reklamę w stylu CGI, która trafiła do sieci.

Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.
Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.

Kampania promocyjna Watch Dogs nie zwalnia tempa. W sieci pojawiają się kolejne materiały wideo z gry, tym razem jest to krótka wersja animacji CGI, która została napisana na kodzie źródłowym Watch Dogs. Od nadmiaru filmików z tej gry może rozboleć głowa, ale wszystko wskazuje na to, iż zbliżamy się ku rozwiązaniu. Premiera gry już na dniach, bo 27 maja, a więc musicie się ostatecznie zdecydować, na której platformie będziecie grali. Do wyboru macie rozdzielczość 900p na PlayStation 4, zaś na Xbox One 792p, obie wersje będą chodzić w 30 klatkach na sekundę. Nie potwierdzono jednak oficjalnych danych na temat PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Starsze platformy otrzymają mniej zawartości, jak chociażby mniejszą ilość przechodniów, efektów cząsteczkowych oraz samochodów na jezdni. Wygląda więc na to, iż Ubisoft poszło na pewien kompromis, aby dogodzić graczom na każdej z platform. W późniejszym terminie ukaże się też wersja dla Wii U.

Pozostaje tylko liczyć na to, iż czas oczekiwania, i łączy proces prac nad grą, który liczy sobie kilka lat, był wart finalnego produktu. Przekonamy się o tym niebawem, a teraz zapraszam do animacji, która pojawić się może w telewizji.

[dzięki – AGB]


۞ przez AGBLeaks

Written By
More from Patryk

E3 2014 – Ubisoft zaprezentował Assassin’s Creed: Unity w wersji na Xbox One

Na konferencji Microsoftu mogliśmy zobaczyć świeży zwiastun z gry Assassin’s Creed: Unity,...
Read More