Kolejna aktualizacja uzdatnia DriveClub

Twórcy DriveClub udostępnili kolejną aktualizację swojej gry wyścigowej. Jednakowoż właściciele PlayStation 4 oraz subskrybenci PlayStation Plus nadal nie mają dostępu do gry.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

W sieci pojawiła się kolejna aktualizacja gry DriveClub od Evolutions Studios. Właściciele PlayStation 4 mogą już grać w sieci, z pewnością niektórzy, ale nadal dochodzą do nas słuchy, że zabawa jest znacząco utrudniona.

Patch wprowadza pewne zmiany do DriveClub, ale nadal nie wiemy nic na temat edycji PlayStation Plus. Wersja dla subskrybentów usługi nadal jest niedostępna, co może tym bardziej frustrować, bowiem wielu graczy specjalnie wykupiło abonament na tę okazję. Producent jednak obiecuje, że aktualnie trwają prace nad uruchomieniem tej oferty dla wszystkich. Evolution prosi nas o cierpliwość i zrozumienie.

Jeżeli już pobraliście aktualizację, to dajcie znać, czy gra u Was działa poprawnie. Tytuł jest świetny, nasze pierwsze wrażenia możecie obejrzeć poniżej. Szkoda tylko, że autorzy gry nie pokusili się o większą ilość testów i konkretnie przygotowaną premierę, bowiem omawiane tutaj problemy psują obraz gry.

Written By
More from Patryk

League of Legends World Championship 2014 czas zacząć!

League of Legends World Championships 2014 właśnie się rozpoczęły. Jedna z najpopularniejszych...
Read More